Plačka před chalupou

Autor: Josef Schlesinger
(1919 Brno - 1993 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 46 cm, výška: 54 cm, rámování: 60 x 52,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč