Anděl

Autor: Gerda Odehnalová

Signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2014
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč