216. Anděl
Autor: Gerda Odehnalová
Signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 2014
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč