146. Teplý podzim
Autor: Václav Koutský
(1907 - 1980)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1975
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 50 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč