Akt ženy

Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)

nesignováno, vzadu napsáno Obrovský, přisouzeno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 18:18

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč