14. Akt ženy
Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)
nesignováno, vzadu napsáno Obrovský, přisouzeno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 18:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč