184. Alegorie úrody

Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)

neglazovaná plastika z pálené hlíny, signováno na plintě
Materiál: pálená hlína
Výška: 31 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 25.09.2018 21:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč