184. Alegorie úrody
Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)
neglazovaná plastika z pálené hlíny, signováno na plintě
Materiál: pálená hlína
Výška: 31 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 25.09.2018 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč