96. Odpočinek
Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1929
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 30 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč