216. Vlny
signováno dole, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 4,5 cm, výška: 6 cm, rámování: 23 x 20 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč