Vlny

signováno dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 4,5 cm, výška: 6 cm, rámování: 23 x 20 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč