196. Před bouří u Máchova Jezera
Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, pasparta mírně poškozená
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč