Pohled na město

Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)

signováno vlevo dole v tisku pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 13,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 16,5 x 23 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč