198. Konvolut 2ks Grafik - Pražský Výhled
Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)
Signováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: litografie
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč