Konvolut 2ks Grafik - Pražský Výhled

Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)

Signováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: litografie
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč