Konvolut 2ks dřevoryt - Pražské věže

Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: dřevoryt, datace: 1927
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč