212. Hrad Placeč
Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, očíslováno 84/100, volný grafický list
Technika: litografie, datace: 1956
Šířka: 29 cm, výška: 22 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč