240. Dřevěná kaplička

Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)

Volný grafický list
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 Kč