240. Dřevěná kaplička
Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)
Volný grafický list
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč