Kovolut 2ks litografie - Chrudim

Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)

Signovaný tužkou originální soukromý autorský tisk 2ks původních litografii Antonína Morávka v papírových deskách, Chrudim 1958
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč