78. Dřevěná kaplička
Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)
Volný grafický list
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč