73. Monmartre
Autor: Gino Milano
(1921 - 2016)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek, datováno a signováno, orámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 56,5 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč