33. Ponorka
Autor: Jiří Mezřický
(1939)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 36,5 x 31,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč