175. Struktura
Autor: Jarmila Janůjová
(1948)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, očíslováno 3/6, volný grafický list
Technika: dřevořez, datace: 1982
Šířka: 49 cm, výška: 61 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč