3. Abstrakce
Autor: Jarmila Janůjová
(1948)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorsky signováno, olištováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1996
Šířka: 33,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 37,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč