21. Opadaná zima
Autor: Jan Kozelka
(1881 - ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 54,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč