27. Podzim

Autor: Jan Kozelka
(1881 - ?)

Signováno a datováno vlevo dole, orámováno
Datace: 1935
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 53 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:17 SEČ

Zbývá: 10d 12h 24m 37s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč