27. Podzim
Autor: Jan Kozelka
(1881 - ?)
Signováno a datováno vlevo dole, orámováno
Datace: 1935
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 53 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč