4. Selka - francouzský realismus 19.století
Autor: Georges Laugée
(1853 Montivilliers - 1937 Boullarre, Francie)
velkoformátová malba, Laugée Georges - okruh , signováno vpravo dole , nečitelná signatura, datováno 1883, vynikající malba francouzského realismu poslední třetiny 19.století, novější rám
Technika: olej na plátně, datace: 1883
Šířka: 187 cm, výška: 110 cm, rámování: 120 x 196 cm
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 06.12.2017 18:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 22 000 Kč