Dívka s jablkem

Autor: Richard Wiesner
(1900 - 1972)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, orámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1929
Šířka: 23 cm, výška: 24 cm, rámování: 50 x 41 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč