78. Vesnice

Autor: Svatopluk Janke
(1909 České Budějovice - 1995 Plzeň)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 47 cm

Konec dražby: 15.02.2023 19:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč