40. Zátiší se slunečnicí
Autor: Františka Kutílková - Kavánková
(1910 Praha - 1978)
na reversu autorský přípis a razítko, obdobný obraz autorky ve vlastnictví Galerie České spořitelny, na několika místech mírně protržené plátno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 86 x 65,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč