7. Rybářské šalupy

Autor: Edwina W. Lara
(1850 aktivní od - 1882 aktivní do)

Signováno vpravo dole, rámováno ve zdobeném blondel rámu, původní karton fixován na nové překližce
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: pošk. 44 x 54 cm

Konec dražby: 21.06.2021 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč