276. Na samotě u lesa

Autor: Joza Stará

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský popisek, orámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1926
Šířka: 50 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 46 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 22:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč