14. Zátiší s hroznem
Autor: A. Ollivier
(? - 1848 Francie)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno v bohatém zlaceném rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 61,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 71 x 85,5 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč