32. "Paysage de Provence" - Provencalská krajina
Autor: Paul Alphonse Marsac
(1865 Paris (Francie) - ? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, mírně poškozený rám, na reversu razítko "Paul Marsac"
Technika: olej na dřevě
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč