344. Cesta kolem Tomků

Autor: Eduard Stavinoha
(1903 Vídeň - 1973 Praha)

datováno a signováno vpravo dole monogramem E. M. S. 62; na reversu celý popis včetně signatury, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1962
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm, rámování: 53 x 67 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč