Portrét ženy

Autor: Josef Syrový
(1879 Přerov nad Labem - 1956 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1920
Šířka: 40 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 52 x 43 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč