10. U ohně naděje

Autor: Gerard (de) Lairesse
(1641 Lutych, Belgie - 1711 Amsterdam, Nizozemí)

Na rámu autorský štítek Gerhard Laraisse, Liege, 1640-1711, Amsterdam, rentoilováno, rámováno ve zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 39 cm, rámování: 50 x 42,5 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč