82. Usmířená Vina
Autor: Artuš Scheiner
(1863 - 1938)
Signováno vpravo dole, Originální návrh na přebal knihy od Jana Břízy - Usmířená Vlna
Technika: kvaš
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč