9. Ztroskotání - L Formát
Autor: Henry Valter
(1854 Birmingham (England) - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno, na reversu fragment galerijního štítku
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 19. století
Šířka: 74 cm, výška: 47 cm, rámování: 72,5 x 99 cm
Konec dražby: 11.01.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč