60. Portrét dívky
Autor: Josef Polz
(1896 - 1945)
singováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 58 cm, výška: 50 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 20.06.2019 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč