81. Kytice Jiřin ve váze
Autor: Charles Kvapil
(1884 Antverpy - 1957 Paříž)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský popisek, lístek Galerie Weil - Paris, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1928
Šířka: 33 cm, výška: 42 cm, rámování: 65 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč