249. Zimní krajina
Autor: Bohumil Šourek
(1877 - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 26 cm, výška: 20 cm, rámování: 30,5 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč