18. Dvouplášťové zlaté kapesní hodinky
Autor: Deutche Glashütte
(. - .)
dvouplášťové zlaté kapesní hodinky ryzost: 585/1000, značeno na ciferníku, průměr 4,2 mm. značeno platným puncem, osvědčeno Puncovním úřadem
Materiál: zlato 585/1000
Váha: brutto 82,70 g
Konec dražby: 01.03.2021 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč