201. Dvě postavy
Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)
signováno vpravo i vlevo dole, papír lepený ze dvou kusů
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 42 x 34,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 15:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč