230. Splynutí

Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)

staženo
signováno vpravo dole, datováno nečitelně
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: nečitelně
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 72,5 cm

Staženo z aukce