22. Motýl na slunci
nesignováno
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 28.05.2023 15:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč