Nástěnné hodiny

pendlové hodiny v dřevěné lakované kazetě, značeno na ciferníku, chod nezjištěn
Šířka: 29 cm, výška: 67,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.09.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč