22. nesignováno
Pastel na papíře, Světnice, rozměr 28x38cm, rámováno 40x50cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč