22. Povoz na cestě
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 50 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 11.01.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč