Strom v zimě - autor Hanák

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1985
Šířka: 40 cm, výška: 57 cm, rámování: 74 x 57 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč