22. T.G.Masaryk

Paspartováno, zaskleno, Monogramováno RB
Technika: kresba, datace: 1934
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.07.2021 20:14 SELČ

Zbývá: 3d 18h 47m 58s

Vyvolávací cena: 600 Kč