262. Papoušek Arara
Autor: A. Fünicke
Signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 54 cm, výška: 45 cm, rámování: 66 x 77 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč