284. Labutí jezero
Autor: Ladislav Kuntoš
(1915 - 2004)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na malířské desce, datace: 1978
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 63,5 x 83 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč