Hnízdo - Polibek

Autor: Kateřina Opltová
(1957 Praha - 2003)

signováno a datováno vlevo dole, olištováno, na reversu štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1996
Šířka: 115 cm, výška: 105 cm, rámování: olištováno

Konec dražby: 28.01.2020 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč