198. Cesta
Autor: Kateřina Opltová
(1957 Praha - 2003)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 43 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč